Poslední šance čerpat dotaci za stávajících podmínek.

Separátor

Financování energetických zařízení

Získejte zvýhodněný úvěr na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku díky partnerství Woltair a České spořitelny. Bez zajištění nemovitostí a s možností rozložit splátky až na 20 let.

Tepelné čerpadlo na splátky

Tepelné čerpadlo na splátky

Tepelné čerpadlo nebo fotovoltaika s úvěrem od Stavební spořitelny České spořitelny

 • Woltair logo

  Snadné sjednání online nebo po telefonu.

 • Woltair logo

  Lze jím pokrýt celou částku na pořízení tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky. Nemusíte mít předem našetřeno.

 • Woltair logo

  Bez nutnosti ručit nemovitostí.

 • Woltair logo

  Splátky lze rozložit až na 20 let.

 • Woltair logo

  Úvěr můžete využít i na rekonstrukci nebo vybavení domácnosti.

 • Woltair logo

  Vedle úvěru můžete na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku čerpat také státní dotaci. Je pak na vás, jak prostředky získané z dotace využijete – můžete je použít k částečnému splacení úvěru, ale klidně je využít i k osobním účelům.

 • Woltair logo

  Pokud se dotací rozhodnete částečně splatit úvěr, tato mimořádná splátka ve výši získané dotace je vždy zdarma.

Úvěr na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku

Eva Lázoková

Eva Lázoková

Autor

02. srpen 2022

Úspory za elektřinu díky fotovoltaice

Přesto, že návratnost investice do tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky je při stále rostoucích cenách energií pouhých pár let, a až 50 % pořizovacích nákladů se dá zpětně pokrýt čerpáním státní dotace z programu Nová zelená úsporám, ne každý si může dovolit zatížit rodinný rozpočet tím, že celou částku za nové energetické zařízení vydá najednou.

Protože dlouhodobým cílem Woltair je zajistit, aby ekologická energetická zařízení byla dostupná pro všechny, a společně jsme mohli stále více snižovat produkci škodlivých emisí do ovzduší (jen za rok 2021 jsme pomohli ušetřit 6 300 tun CO2), navázali jsme nové partnerství s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny. To zákazníkům umožní získat tepelné čerpadlo či fotovoltaiku včetně instalace pomocí částečného nebo kompletního úvěru, a tedy bez vstupní investice. 

Komplexní služby, snadné vyřízení

Tato služba je postavena na maximální jednoduchosti. Zákazník podepisuje smlouvu o dílo s Woltair a úvěrovou smlouvu s Českou spořitelnou. Nabídka je integrována do obou firem, takže veškeré náležitosti řešíte s Woltair, a to včetně zajištění úvěru. Smlouva s Českou spořitelnou se dá snadno uzavřít po telefonu nebo prostřednictvím internetového bankovnictví George České spořitelny. Podmínkou je, aby byl zájemce o úvěr klientem České spořitelny, případně se jím při podpisu smlouvy stává.

Úvěr je velmi flexibilní a splátky si můžete rozložit až na 20 let. Díky partnerství Woltair s Českou spořitelnou získáte zvýhodněný úrok nejen pro financování udržitelných technologií (tepelné čerpadlo nebo fotovoltaika včetně veškerých potřebných komponentů), ale také na jejich instalaci a technickou obsluhu. Jedná se tedy o kompletní balíček služeb.

Úvěr jako investice

Úvěr na úsporné energetické zařízení není žádnou koulí na noze, která by zatěžovala rodinný rozpočet. Naopak. Vzhledem k tomu, jak jsou splátky nízké, je často pokryjete přímo z úspor za energie, a začínáte tak šetřit finance již od samého začátku. Jedná se tak o velmi chytrý způsob, jak ušetřit za plyn a elektřinu.

Další nespornou výhodou je možnost kombinovat úvěr s dotacemi na udržitelné technologie (pro zákazníky, kteří se rozhodnou pro instalaci tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky od Woltair, vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám zdarma zajistíme). Je tedy na vás, zda se rozhodnete úvěrem financovat celou investici, nebo jen částku po odečtení dotace. Při výběru celého financování pak můžete nakládat se získanou částkou podle potřeby, ať už k částečnému splacení úvěru či osobním účelům. 

„V tuto chvíli evidujeme zájem o financování u cca 20 % našich klientů. Vzhledem k neustále narůstajícím cenám energií se dá očekávat, že se zájem v nadcházejících měsících ještě zvýší. Jde mimo jiné o dobrý způsob, jak bojovat s inflací a volatilní finanční politikou současné doby,“  uvádí Vít Javůrek, finanční ředitel Woltair. 

Pokud byste měli o financování tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky prostřednictvím úvěru zájem, kontaktujte Woltair experty a získejte další informace. Také můžete využít naši online kalkulačku a nechat si bezplatně sestavit návrh podrobného rozpočtu včetně předpokládaných úspor a možností dotací, abyste si mohli udělat dobrou představu o tom, na kolik vás celá investice vyjde a jaká bude její návratnost.

Separátor

Často kladené otázky

Pokud nenajdete odpověď na váš dotaz zde, kontaktujte nás prosím.

Separátor

Mohlo by vás zajímat