Separátor

Financování energetických zařízení

Získejte zvýhodněný úvěr na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku od Stavební spořitelny České spořitelny –⁠ Buřinky. Bez zajištění nemovitostí a s možností rozložit splátky až na 25 let.

Tepelné čerpadlo na splátky

Úvěr na fotovoltaiku

Tepelné čerpadlo nebo fotovoltaika s Úvěrem od Buřinky pro budoucnost

 • Woltair logo

  Snadné sjednání po telefonu nebo na pobočce České spořitelny.

 • Woltair logo

  Lze jím pokrýt celou částku na pořízení tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky. Nemusíte mít předem našetřeno ani dopředu uzavřené stavební spoření.

 • Woltair logo

  Bez nutnosti ručit nemovitostí.

 • Woltair logo

  Splátky lze rozložit až na 25 let.

 • Woltair logo

  Úvěr můžete využít i na rekonstrukci nebo vybavení domácnosti.

 • Woltair logo

  Na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku je možné získat státní dotaci. Jak prostředky ze získané dotace využijete, je na vás – můžete je použít k částečnému splacení úvěru, ale klidně je využít i k osobním účelům.

 • Woltair logo

  Pokud se dotací rozhodnete částečně splatit úvěr, tato mimořádná splátka ve výši získané dotace je vždy zdarma.

 • Woltair logo

  Pokud se dotací rozhodnete částečně splatit úvěr, tato mimořádná splátka ve výši získané dotace je vždy zdarma.

 • Woltair logo

  Zaplacené úroky si můžete navíc odečítat z daní.

 • Woltair logo

  Můžete využít pojištění nemovitosti a domácnosti se slevou až 45 % po celou dobu trvání pojistné smlouvy.

Úvěr na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku

Úvěr na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku

Financujte tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku z úspor za energie! Přesto, že návratnost investice do tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky je při vysokých cenách energií pouhých pár let, a až 50 % pořizovacích nákladů se dá zpětně pokrýt čerpáním dotace z programu Nová zelená úsporám, ne každý si může dovolit zatížit rodinný rozpočet tím, že celou částku za nové energetické zařízení vydá najednou.

Díky úvěru můžete získat špičkové energetické zařízení bez vstupní investice

Dlouhodobým cílem Woltair je zajistit, aby ekologická energetická zařízení byla dostupná pro všechny, a společně jsme mohli stále více snižovat produkci škodlivých emisí do ovzduší (každý rok ušetříme více než 6 300 tun CO2). Proto spolupracujeme s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny. Ty zákazníkům umožní získat tepelné čerpadlo či fotovoltaiku včetně instalace pomocí částečného nebo kompletního úvěru, a tedy bez vstupní investice. 

Komplexní služby, snadné vyřízení

Tato služba je postavena na maximální jednoduchosti. Zákazník podepisuje smlouvu o dílo s Woltair a úvěrovou smlouvu se Stavební spořitelnou České spořitelny. Smlouvu o úvěru s Českou spořitelnou lze snadno uzavřít po telefonu nebo na pobočkách České spořitelny. Podmínkou je, aby byl zájemce o úvěr klientem České spořitelny, případně se jím při podpisu smlouvy stává.

Úvěr je velmi flexibilní a splátky si můžete rozložit až na 25 let. Od Buřinky získáte zvýhodněný úrok nejen pro financování udržitelných technologií (tepelné čerpadlo nebo fotovoltaika včetně veškerých potřebných komponentů), ale také na jejich instalaci. Jedná se tedy o kompletní balíček služeb.

Úvěr jako investice

Úvěr na úsporné energetické zařízení není žádnou koulí na noze, která by zatěžovala rodinný rozpočet. Naopak. Vzhledem k tomu, jak jsou splátky nízké, uhradíte je z úspor za energie, a začínáte tak šetřit finance již od samého začátku. Jedná se tak o velmi chytrý způsob, jak ušetřit za energie.

Další nespornou výhodou je možnost kombinovat úvěr s dotacemi na udržitelné technologie (pro zákazníky, kteří se rozhodnou pro instalaci tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky od Woltair, vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám zdarma zajistíme). Je tedy na vás, zda se rozhodnete úvěrem financovat celou investici, nebo jen částku po odečtení dotace. Při výběru celého financování pak můžete nakládat se získanou částkou podle potřeby, ať už k částečnému splacení úvěru či osobním účelům. 

„V tuto chvíli evidujeme zájem o financování u cca 20 % našich klientů. Vzhledem ke stále vysokým cenám energií se dá očekávat, že se zájem v nadcházejících měsících ještě zvýší. Jde mimo jiné o dobrý způsob, jak bojovat s inflací a volatilní finanční politikou současné doby,“  uvádí Vít Javůrek, finanční ředitel Woltair. 

Pokud byste měli o financování tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky prostřednictvím úvěru zájem, kontaktujte Woltair experty. Ti budou informovat Českou spořitelnu, která se vám ozve. Také můžete využít naši online kalkulačku a nechat si bezplatně sestavit návrh podrobného rozpočtu včetně předpokládaných úspor a možností dotací, abyste si mohli udělat dobrou představu o tom, na kolik vás celá investice vyjde a jaká bude její návratnost.

Separátor

Často kladené otázky

Pokud nenajdete odpověď na váš dotaz zde, kontaktujte nás prosím.

Separátor

Mohlo by vás zajímat