Online zaměření fotovoltaiky

Nechte si navrhnout fotovoltaiku pomocí nejmodernějších technologií. Kompletně online.

  • komunikujete přímo s projektantem fotovoltaiky 
  • rychle získáte nejdetailnější návrh řešení na míru
  • neztrácíte čas osobními schůzkami 
Kontaktujte mě

Návrh fotovoltaiky přímo pro váš dům můžete od Woltair získat snadno, rychle a aniž byste si museli zvát obchodního zástupce na osobní schůzku. Veškeré plánování a předání informací vyřídíte po telefonu nebo online přímo s odborným konzultantem fotovoltaiky. Na místě proběhne jenom finální prohlídka technikem a následná montáž. Do 30 pracovních dní od obdržení smlouvy o připojení máte nainstalováno.

Jak vypadá celý proces online návrhu fotovoltaiky?

  1. Nechte nám na sebe telefonní kontakt v jednoduchém online formuláři.
  2. Zavolá vám odborný konzultant, který od vás zjistí informace potřebné k návrhu fotovoltaiky.
  3. Dostanete detailní návrh celého řešení včetně kalkulace, kolik s fotovoltaickou elektrárnou ušetříte a jaká bude její návratnost. Vše obdržíte zpravidla do druhého dne.
  4. Online podpis smlouvy. Pokud se rozhodnete pro pořízení fotovoltaiky, podepíšete s námi smlouvu o dílo.
  5. Finální kontrola na místě. Před zahájením montáže k vám přijede technik na obhlídku, aby připravil optimální technické provedení.
  6. Instalace. Po vyřízení formalit s distributorem vám fotovoltaiku precizně a rychle nainstalujeme.
Kontaktujte mě

Často kladené otázky

Jaké podklady potřebuje Woltair expert k sestavení návrhu?

💡Budeme potřebovat přibližně 5 fotografií míst, kam se budou instalovat FV technologie a také informace o spotřebě elektřiny ve vaší domácnosti, abychom mohli fotovoltaiku správně nadimenzovat. Konkrétní požadavky vám sdělí projektant, s nímž budete v kontaktu.

Jak může být návrh přesný, když nikdo nepřijede dům zaměřit?

💡Pracujeme s detailními satelitními snímky, na nichž vidíme střechu vašeho domu, její sklon i orientaci. Na základě toho můžeme ve speciálním projektovacím nástroji fotovoltaickou elektrárnu navrhnout.

Co když se spletu nebo něco špatně změřím?

💡Nemusíte mít obavy – ještě před realizací přijede technik na finální kontrolu, při níž prověří proveditelnost instalace a připraví si vše potřebné pro samotnou montáž.

Co když technik na místě zjistí, že se fotovoltaika nedá nainstalovat, nebo by byly nutné další úpravy, které by montáž prodražily?

💡V takovém případě můžete odstoupit od smlouvy. Stejně jako v situaci, kdy by distributor neschválil vaši žádost o připojení k distribuční soustavě.

Dávám přednost osobnímu kontaktu. Můžete mi radši poslat odborníka, který se mnou vše probere na místě?

💡Samozřejmě. Rádi k vám domů přijedeme osobně. Stačí si sjednat nezávaznou bezplatnou schůzku s expertem na fotovoltaiku.