Volná místa ve Woltair

Obchodní zástupce

Láká vás práce tam, kde to má smysl a budoucnost? Ať už jste zarytý vyznavač ekologického života nebo milovník moderních technologií, ve Woltair si najdete to své.

Mám zájem o pozici
Woltair team

Staňte se Woltair obchodníkem

Jste přátelské a dobrodružné povahy? Možná jste se narodil do těla obchodníka. Ve Woltair samostatně sestavíte nabídku pro klienty, které vám předem vyselektuje naše call centrum. Žádné překvapení v podobě klienta bez zájmu vás tedy nečeká. Vaší prioritou bude slušné a vřelé vystupování s vědomím, že jste pravděpodobně prvním Woltair člověkem, se kterým se zákazník vidí naživo. Cítíte tu zodpovědnost? A nebojíte se jí? :-)

Skvěle strávený den pro vás není ten, kdy spočítáte, kolik lidí jste potkal, ale spíše dobrý pocit, čím byli zajímaví. Důležité pro vás není zaujmout za každou cenu, ale zákazníka doopravdy poznat a chtít pro něj to nejlepší.

 

A co za to?

Stabilita–⁠ žádné obavy z toho, co bude za půl roku.
Provize – Úspěch se u nás odměňuje. Tak se na to těšte.
Rád na sobě pracujete? Ve Woltair vás budou čekat vzdělávací kurzy a školení.

 

U nás hoříme touhou po dokonalosti

To, jak perfektně pracují naši montéři, je stejně důležité jako to, jak vystupuje naše společnost navenek a obvyklé klišé, že zákazníci jsou na prvním místě, u nás platí opravdu a to do puntíku!

Mám zájem o pozici

Náš tým

V týmu Woltair působí v současnosti 150 expertů na fotovoltaiku a tepelná čerpadla, kteří v roce 2021 úspěšně odbavili celkem 967 zakázek. To je třikrát tolik, kolik bylo dokončených zakázek v předchozím roce. Pro letošní rok jsme si dali závazek, že tento růst ještě zdvojnásobíme.

Jan Hanuš

Jan Hanuš

CEO

Dan Helcl

Dan Helcl

Group Procurement, Co-founder

Vít Javůrek

Vít Javůrek

Chief Financial Officer

Karel Náprstek

Karel Náprstek

Technical expert

Josef Šíma

Josef Šíma

Chief Information Officer

Jan Kadlec

Jan Kadlec

Country Manager

Miroslav Mužík

Miroslav Mužík

Logistics Manager

Jan Šromek

Jan Šromek

Chief Product Officer

Filip Brož

Filip Brož

People & Culture Manager

Separátor

Naše historie

Woltair založili v roce 2018, pod původním názvem Topíte.cz, dva zaběhnutí topenáři Karel Náprstek a Jiří Švéda spolu s Danielem Helclem. Už nyní je Woltair největší firmou v Česku se specializací na prodej, instalace a servis zdrojů tepla a elektrické energie.

Firma od ledna 2021 nabízí i fotovoltaiku a od prosince 2021 nabíjecí stanice pro elektroauta. Vedle návrhu a instalace energetických zařízení zajišťuje Woltair také profesionální poradenství ohledně dotací. Naším hlavním cílem je úplná dekarbonizace budov, aby měly nulovou uhlíkovou stopu.

Woltair zakladatelé

Pocházíme z dobré společnosti

Woltair se neustále rozrůstá také díky podpoře investorů, kteří mají na kontě řadu úspěšných projektů.

Projekty investorů Woltair