Hledáme obchodního specialistu pro produkt tepelné čerpadlo

Lokalita Na Radosti 399, 155 21 Zličín
Plat 40 000–⁠80 000 Kč
Smluvní vztah Hlavní pracovní poměr

Láká vás práce tam, kde to má smysl a budoucnost? Ať už jste zarytý vyznavač ekologického života nebo milovník moderních technologií, v Topíte.cz si najdete to své.

Užitečnost

Řemeslníci jsou ohrožený druh. Zažil jste například také, že jste se nedovolal svému topenáři? Díky startupu Topíte.cz už mají klid nejen zákazníci, ale i samotní řemeslníci díky tomu, že plánujeme za ně.

Topíte.cz chtělo v ČR původně zlepšit úroveň topenařiny, postupně z něj ale vznikla největší topenářská firma u nás. Spojuje digitální nástroje, kvalitní řemeslnou práci a odborné poradenství pro ty, kdo chtějí topit ekologicky a úsporně. Instalujeme tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle, elektrokotle, rekuperační jednotky i klimatizace.

Zásadní jistota jsou pro nás zkušení investoři, mezi nimiž jmenujme Tomáše Čupra, kterého určitě znáte jako zakladatele projektů Slevomat, DameJidlo.cz a Rohlik.cz. Díky finanční jistotě můžeme zaručit stabilitu společnosti. Na tom, kdo tvoří Topíte kolektiv, nám tudíž velmi záleží.

Staňte se Topíte obchodníkem

Jste přátelské a dobrodružné povahy? Možná jste se narodil do těla obchodníka. V Topíte samostatně sestavíte nabídku pro klienty, které vám předem vyselektuje naše call centrum. Žádné překvapení v podobě klienta bez zájmu vás tedy nečeká. Vaší prioritou bude slušné a vřelé vystupování s vědomím, že jste pravděpodobně prvním Topíte člověkem, se kterým se zákazník vidí naživo. Cítíte tu zodpovědnost? A nebojíte se jí? :-)

„Jaká byla dovolená na Šumavě?“

Zkušenost z podobné pozice pro vás bude velkou výhodou. Obdobně důležité předpoklady jsou ale i příjemný projev, dbalý zevnějšek a zájem o lidi. Na setkání s klientem byste se měl doopravdy těšit a prohození pár slov o běžných záležitostech mít za samozřejmé.

Pokud jste již dávno zjistil, že lidskost, empatie a paměť jsou důležitější než nejdražší telefon a diář, ozvěte se nám. Pokud se vám navíc stává, že s vaším přirozeným zájmem o lidi zakopáváte jen o samé dobré povahy, ozvěte se nám. Jistě se při tom všem rád optáte na klientovu dovolenou, přičemž ani nebudete vědět, odkud informaci o Šumavě máte. Prostě si to pamatujete. A klient? Bude nadšen.

Ohlédnutí

Skvěle strávený den pro vás není ten, kdy spočítáte, kolik lidí jste potkal, ale spíše dobrý pocit, čím byli zajímaví. Důležité pro vás není zaujmout za každou cenu, ale zákazníka doopravdy poznat a chtít pro něj to nejlepší.

Dáma v roli obchodnice?

Ano, vřele přivítáme i ženskou sílu do našeho převážně mužského kolektivu.

A co za to?

Stabilita–⁠ žádné obavy z toho, co bude za půl roku.
Spolupráce na IČO a veškeré výhody s tím spojené. Třeba takový notebook, auto ani benzín už nebudete muset řešit.
Provize – Úspěch se u nás odměňuje. Tak se na to těšte.
Stejně tak se můžete spolehnout na různé bonusy a prémie.
Rád na sobě pracujete? V Topíte vás budou čekat vzdělávací kurzy a školení.
To samé platí o vaší fyzické kondici, která si za vaši píli zaslouží Multisport kartu.
Firemní akce s príma kolegy budou už jen dotažením perfektního pracovního života, na který budete hrdý.

Ještě něco k tomu

Profesní/osobní kouč, to je naše specialitka, kterou jste možná nečekal.
Vyhrazený čas na inovace. Nenecháváme nic náhodě. Přemýšlet může každý.
Možnost dobrého parkování na firemním parkovišti oceňují mnozí z nás.
Volné víkendy a svátky. Pro někoho samozřejmost, po našich zkušenostech další specialitka.
Pravidelný výplatní termín aneb největší zvláštnost na závěr.

U nás hoříme touhou po dokonalosti

To, jak perfektně pracují naši montéři, je stejně důležité jako to, jak vystupuje naše společnost navenek. Svědčí o tom například i náš web, který můžete navštívit a udělat si pestřejší obrázek.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám email a připojte váš životopis a kontakty na vás.

kariera@woltair.cz
img
Značka cech topenářů

Jsme hrdým členem cechu topenářů a instalatérů

Kdo jsme?

Jsme Woltair a stáváme se leadrem na trhu topenářských služeb. Jsme inovativní, moderní a dynamicky rostoucí startupová společnost. Máme v zádech silné akcionáře s dobrým finančním zázemím.

Hledáme odborníky na instalace topných zařízení - tepelných čerpadel, plynových kotlů, solárních kolektorů, elektrokotlů, rekuperačních jednotek a klimatizací. Práce v týmu 2-3 pracovníků, projekty v celých Čechách (centrála v Praze na Zličíně).

Panuje u nás přátelská pracovní atmosféra, pravidelně se scházíme na týmových i pracovních akcích. Cíleně své zaměstnance vzděláváme, aby byli všestranní a zvládali instalační a servisní práce více druhů topných zdrojů. U nás najdete skvělé pracovní prostředí se specifickou podnikovou kulturou. Váš talent a osobnost u nás najdou své místo. Všichni máme jediný cíl, spokojené klienty i zaměstnance. Těšíme se na Vás.

Přečtěte si, jak pracujeme s osobními údaji pro uchazeče.