Volná místa ve Woltair

Project Coordinator

Chcete být konečně u něčeho první? Být součástí revoluce na trhu, ale zároveň se opřít o stabilního a spolehlivého partnera? Woltair je nová převratná služba na českém trhu. Stojí za ní silní investoři, které můžete znát z mnoha úspěšných projektů

Mám zájem o pozici
Woltair team

Co vás čeká

Plánování realizací tepelných čerpadel, koordinace termínů prací se zákazníky, koordinace prací s instalačními týmy, řešení nenadálých situací, evidence kompetencí externích partnerů, ověřování přidělení zakázek dle kompetencí instalačních týmů, komunikace s ostatními členy týmu a předávání informací o zakázkách, evidence prací a úkolů ve firemním systému. Práce v mladém týmu, v týmu s jasnými odpovědnostmi, ve kterém si vycházíme vstříc a pomáháme si.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Výborné komunikační a interpersonální schopnosti, systematický přístup k práci, organizační schopnosti, chuť koordinovat provádění prací s využitím špičkového software, orientaci na zákazníka, zodpovědnost, časovou flexibilitu.
  • Praxe v administrativě spojené s instalačními pracemi, tj. objednávky, vedení kalendářů, sjednávání termínů vítána, není však podmínkou.

Co vás nemine

Samostatná práce s výrazným smyslem pro kvalitu a dotahování úkolů, systematická činnost založená na evidenci zakázek, prací a úkolů v interním systému. Řízení zakázek, plánování, evidence úkolů.

Co vám můžeme nabídnout

  • Vysokou míru samostatnosti a odpovědnost za plánování realizací a komunikaci s externími partnery. 
  • Podporu IT systému, optimalizující plánování a nabídky zakázek, přejezdy techniků a minimalizující prostoje a dlouhé přejezdy mezi klienty. 
  • Hloubkové plánování a přípravu projektů umožňující montážním týmům plné soustředění se na samotnou montáž a práci u klienta (instalační týmy nemají jiné odpovědnosti kromě samotných montáží).
Mám zájem o pozici

Náš tým

V týmu Woltair působí v současnosti 150 expertů na fotovoltaiku a tepelná čerpadla, kteří v roce 2021 úspěšně odbavili celkem 967 zakázek. To je třikrát tolik, kolik bylo dokončených zakázek v předchozím roce. Pro letošní rok jsme si dali závazek, že tento růst ještě zdvojnásobíme.

Jan Hanuš

Jan Hanuš

CEO

Dan Helcl

Dan Helcl

Group Procurement, Co-founder

Vít Javůrek

Vít Javůrek

Chief Financial Officer

Karel Náprstek

Karel Náprstek

Technical expert

Josef Šíma

Josef Šíma

Chief Information Officer

Jan Kadlec

Jan Kadlec

Country Manager

Miroslav Mužík

Miroslav Mužík

Logistics Manager

Jan Šromek

Jan Šromek

Chief Product Officer

Filip Brož

Filip Brož

People & Culture Manager

Separátor

Naše historie

Woltair založili v roce 2018, pod původním názvem Topíte.cz, dva zaběhnutí topenáři Karel Náprstek a Jiří Švéda spolu s Danielem Helclem. Už nyní je Woltair největší firmou v Česku se specializací na prodej, instalace a servis zdrojů tepla a elektrické energie.

Firma od ledna 2021 nabízí i fotovoltaiku a od prosince 2021 nabíjecí stanice pro elektroauta. Vedle návrhu a instalace energetických zařízení zajišťuje Woltair také profesionální poradenství ohledně dotací. Naším hlavním cílem je úplná dekarbonizace budov, aby měly nulovou uhlíkovou stopu.

Woltair zakladatelé

Pocházíme z dobré společnosti

Woltair se neustále rozrůstá také díky podpoře investorů, kteří mají na kontě řadu úspěšných projektů.

Projekty investorů Woltair