Volná místa ve Woltair

Project Coordinator

Chcete být konečně u něčeho první? Být součástí revoluce na trhu, ale zároveň se opřít o stabilního a spolehlivého partnera? Woltair je nová převratná služba na českém trhu. Stojí za ní silní investoři, které můžete znát z mnoha úspěšných projektů

Mám zájem o pozici
Woltair team

Co vás čeká

Plánování realizací tepelných čerpadel, koordinace termínů prací se zákazníky, koordinace prací s instalačními týmy, řešení nenadálých situací, evidence kompetencí externích partnerů, ověřování přidělení zakázek dle kompetencí instalačních týmů, komunikace s ostatními členy týmu a předávání informací o zakázkách, evidence prací a úkolů ve firemním systému. Práce v mladém týmu, v týmu s jasnými odpovědnostmi, ve kterém si vycházíme vstříc a pomáháme si.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Výborné komunikační a interpersonální schopnosti, systematický přístup k práci, organizační schopnosti, chuť koordinovat provádění prací s využitím špičkového software, orientaci na zákazníka, zodpovědnost, časovou flexibilitu.
  • Praxe v administrativě spojené s instalačními pracemi, tj. objednávky, vedení kalendářů, sjednávání termínů vítána, není však podmínkou.

Co vás nemine

Samostatná práce s výrazným smyslem pro kvalitu a dotahování úkolů, systematická činnost založená na evidenci zakázek, prací a úkolů v interním systému. Řízení zakázek, plánování, evidence úkolů.

Co vám můžeme nabídnout

  • Vysokou míru samostatnosti a odpovědnost za plánování realizací a komunikaci s externími partnery. 
  • Podporu IT systému, optimalizující plánování a nabídky zakázek, přejezdy techniků a minimalizující prostoje a dlouhé přejezdy mezi klienty. 
  • Hloubkové plánování a přípravu projektů umožňující montážním týmům plné soustředění se na samotnou montáž a práci u klienta (instalační týmy nemají jiné odpovědnosti kromě samotných montáží).
Mám zájem o pozici

Náš tým

V týmu Woltair působí v současnosti 150 expertů na fotovoltaiku a tepelná čerpadla, kteří v roce 2021 úspěšně odbavili celkem 967 zakázek. To je třikrát tolik, kolik bylo dokončených zakázek v předchozím roce. Pro letošní rok jsme si dali závazek, že tento růst ještě zdvojnásobíme.

Dan Helcl

Dan Helcl

CEO, spoluzakladatel

Vít Javůrek

Vít Javůrek

CFO a strategie

Karel Náprstek

Karel Náprstek

Technický expert, spoluzakladatel

Josef Šíma

Josef Šíma

Šéf vývoje SW

Jan Kadlec

Jan Kadlec

General Manager

Miroslav Mužík

Miroslav Mužík

Šéf logistiky a skladu

Jan Šromek

Jan Šromek

CPO a design

Filip Brož

Filip Brož

HR manažer

Separátor

Naše historie

Woltair založili v roce 2018, pod původním názvem Topíte.cz, dva zaběhnutí topenáři Karel Náprstek a Jiří Švéda spolu s Danielem Helclem, který zde dnes působí jako CEO. Už nyní je Woltair největší firmou v Česku se specializací na prodej, instalace a servis zdrojů tepla a elektrické energie.

Firma od ledna 2021 nabízí i fotovoltaiku a od prosince 2021 nabíjecí stanice pro elektroauta. Vedle návrhu a instalace energetických zařízení zajišťuje Woltair také profesionální poradenství ohledně dotací. Naším hlavním cílem je úplná dekarbonizace budov, aby měly nulovou uhlíkovou stopu.

Woltair zakladatelé

Pocházíme z dobré společnosti

Naše záda nám kryjí zkušení investoři a zakladatelé, kteří mají za sebou tyto úspěšné projekty.

Logo Rohlík Logo známý lékař Logo Slevomat