Volná místa ve Woltair

(Senior) Product Manager

Pojď s námi vytvářet produkty, které pomohou světu platit za energie méně díky rychlejší instalaci čerpadel či fotovoltaiky.

Mám zájem o pozici
Woltair team

Na čem budeš dělat

Budeš vytvářet unikátní aplikaci pro techniky a digitalizovat jim práci, kterou doteď dělali rukama. Je toho opravdu hodně. :)

 

Budujeme globální produkt. Aktuálně působíme ještě v Polsku, Itálii a Německu. Máme 40 lidí ve vývoji a na produktu s tebou bude primárně spolupracovat Jan Šromek (ex Slevomat) a Josef Šíma (ex Seznam). Frontend píšeme ve Svelte, backend Kotlin. Baví nás na tom, že design a produkt není jen o A/B testování sloupcových výpisů a barev tlačítek, ale opravdu šetříme čas technikům, po kterých je v oboru HVAC a fotovoltaika obrovská poptávka.

Koho hledáme

  • Zkušeného produktového manažera, který chce, aby produkt opravdu fungoval
  • Produkťáka, který dokáže prioritizovat potřeby koncového uživatele
  • Produkťáka, který dokáže určit správnou hranici, co je MVP a nechce nechat svůj návrh pouze ve Figmě
  • Výhodou je zkušenost s návrhem SaaS
  • Snahu a vysokou míru ownershipu
  • Duši zapálenou pro start up
  • Snahu posouvat sebe i ostatní

Co nabízíme

  • Pracovní poměr na HPP nebo IČO
  • Homeoffice
  • Moderní kanceláře v Praze
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční odměnu odpovídající tvým zkušenostem
  • Moderní stack
  • Všichni jsme jeden tým a společně pracujeme na projektech které nás baví
  • Vývoj řídíme agilně s cílem dostat naši práci, co nejdříve do produkce
  • Nástup možný ihned, ale na toho pravého si rádi počkáme

Náš tým

V týmu Woltair působí v současnosti 150 expertů na fotovoltaiku a tepelná čerpadla, kteří v roce 2021 úspěšně odbavili celkem 967 zakázek. To je třikrát tolik, kolik bylo dokončených zakázek v předchozím roce. Pro letošní rok jsme si dali závazek, že tento růst ještě zdvojnásobíme.

Jan Hanuš

Jan Hanuš

CEO

Dan Helcl

Dan Helcl

Group Procurement, Co-founder

Vít Javůrek

Vít Javůrek

Chief Financial Officer

Karel Náprstek

Karel Náprstek

Group technical expert, Co-founder

Josef Šíma

Josef Šíma

Chief Information Officer

Jan Kadlec

Jan Kadlec

Czech Country Manager

Miroslav Mužík

Miroslav Mužík

Logistics Manager

Carl-Friedrich zu Knyphausen

Carl-Friedrich zu Knyphausen

Chief Delivery Officer

Filip Brož

Filip Brož

People & Culture Manager

Separátor

Naše historie

Woltair založili v roce 2018, pod původním názvem Topíte.cz, dva zaběhnutí topenáři Karel Náprstek a Jiří Švéda spolu s Danielem Helclem. Už nyní je Woltair největší firmou v Česku se specializací na prodej, instalace a servis zdrojů tepla a elektrické energie.

Firma od ledna 2021 nabízí i fotovoltaiku a od prosince 2021 nabíjecí stanice pro elektroauta. Vedle návrhu a instalace energetických zařízení zajišťuje Woltair také profesionální poradenství ohledně dotací. Naším hlavním cílem je úplná dekarbonizace budov, aby měly nulovou uhlíkovou stopu.

Woltair zakladatelé

Pocházíme z dobré společnosti

Woltair se neustále rozrůstá také díky podpoře investorů, kteří mají na kontě řadu úspěšných projektů.

Projekty investorů Woltair