Zpět na články

Aktuální situace na trhu s tepelnými čerpadly

Eva Lázoková

Eva Lázoková

Autor

07. září 2022

Aktuální situace na trhu s tepelnými čerpadly

V Lidových novinách vyšel rozhovor s naším CEO Janem Hanušem. Dočtete se v něm, mimo jiné, do jakých domů se hodí tepelná čerpadla, jaké kroky je nezbytné podniknout před instalací tepelného čerpadla a jaké mýty panují ohledně jejich životnosti.

Jan Hanuš v rozhovoru zdůrazňuje, že vzhledem k momentální obtížné situaci na trhu s materiálem je pro zákazníky nejlepší zvolit dodavatele, kteří nejsou omezení na jediného výrobce. Právě proto ve Woltair nabízíme tepelná čerpadla a fotovoltaiku různých světových značek, abychom v případě problému s dodávkami mohli zákazníkům nabídnout vhodnou alternativu ve stejné kvalitě.

Separátor

Další články na téma o nás

Na vašem soukromí nám záleží

My společnost Woltair s.r.o., IČO: 067 70 525, používáme s Vaším souhlasem soubory cookies a další nástroje, které mohou zpracovávat osobní údaje, s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Udělený souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce a více si můžete přečíst v našich „Zásadách používání souborů cookies“.

Ozubené kolo Nastavení