Dáváme uhlí rok. Maximálně dva.

Naším posláním je zajistit, aby nová generace energetických zařízení byla snadno dostupná pro všechny. Naše digitální platforma umožňuje zákazníkům plynulý a příjemný zážitek od výběru nejvhodnějšího řešení až po bezbolestnou instalaci a následný servis.

Systém

3 000+

Topení

montáží po celé ČR

95%

Topení

spokojených zákazníků

150

Topení

expertů na tepelná čerpadla a fotovoltaiku

6 300

Topení

ušetřených tun CO₂ ročně

Nejsme závislí na žádném z výrobců. Jsme ojedinělý srovnávač.

Jsme jediná česká společnost, která kromě profesionálních topenářských prací a odborného poradenství v oblasti vytápění a energií slouží jako srovnávač tepelných čerpadel, fotovoltaiky a dalších zařízení. Nepodléháme jedné značce, nevybíráme jen z omezených možností.

Čekání? Ne. Jsme služba 3. tisíciletí

Kontaktujte nás e-mailem, telefonem nebo přes web. Vždy se dočkáte okamžité reakce s tím, že vám montáž zajistíme do 1–2 týdnů. Pravidelnou roční prohlídku si můžete naplánovat sami v našem servisním kalendáři nebo vám ji budeme zdarma připomínat.

Kompletní servis a vlastní montážní týmy

Nabízíme nejkomplexnější služby v našem oboru: poradenství a projektování zdarma, srovnání nejlepších tepelných čerpadel a fotovoltaiky na trhu, demontáž starého kotle, instalaci nového zdroje vytápění, elektrické energie a nabíjecí stanice pro elektromobily. To vše vlastními montážními týmy po celé ČR. Bleskový záruční a pozáruční servis je naší TOP prioritou stejně jako topenáři s efektivně naplánovaným časovým rozvrhem.

Dotace a úvěry

Našim zákazníkům pomáháme zajistit také financování nového energetického zařízení. Díky partnerství s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny zprostředkujeme zvýhodněný úvěr a naši dotační experti zdarma vyřídí dotaci z programu Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku.

Jistota pro klienty, spása pro samotné topenáře

Nejen spokojení klienti, ale i samotní topenáři jásají. Služba jim šetří mnoho času, který museli dříve věnovat papírování, účetnictví, plánování a vyřizování. Nyní se mohou plně věnovat práci, která je baví nejvíce. Zákazníci nadto zažívají nepoznaný pocit jistoty a klidu, kdy jim odpadá strach z toho, že se jim zařízení porouchá a oni se svému topenáři nedovolají nebo ho vyruší na dovolené.

Kdo jsme

Společnost byla založena v roce 2018 jako Topíte.cz. V roce 2021 jsme změnili název na mezinárodní Woltair, který se lépe hodí pro expandování do zahraničí. Přečtěte si více o našem rebrandingu. Jsme největší firmou v ČR se specializací na prodej, instalaci a servis zdrojů tepla a elektrické energie. Nabízíme nejen tepelná čerpadla, ale také fotovoltaické elektrárny a nabíjecí stanice pro elektromobily. Vedle návrhu a montáže energetických zařízení zajišťujeme i vyřízení dotací.

Separátor

Mohlo by vás zajímat

Separátor

Zastavte se osobně na showroomu

Montáže provádíme po celé ČR za stejnou cenu. Můžete si domluvit schůzku přímo u vás doma nebo u nás na pobočce. Disponujeme největším showroomem energetických zařízení v Česku, kde si můžete prohlédnout různé modely předních světových značek.

Mapa

Na Radosti 399, Praha - Zličín

Mapa
Před návštěvou nám zavolejte na:
Woltair team
Separátor

Máte návrh na zlepšení?

Napište nám zpětnou vazbu.

Na vašem soukromí nám záleží

My společnost Woltair s.r.o., IČO: 067 70 525, používáme s Vaším souhlasem soubory cookies a další nástroje, které mohou zpracovávat osobní údaje, s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Udělený souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce a více si můžete přečíst v našich „Zásadách používání souborů cookies“.

Ozubené kolo Nastavení