Woltair Background

Zrychlujeme energetickou transformaci budov

Naším posláním je zajistit, aby ekologické topné systémy a zdroje čisté energie byly snadno a rychle dostupné pro všechny. Díky nejširší nabídce produktů na trhu poskytujeme každému zákazníkovi výběr nejvhodnějšího řešení a to rychle, online a v rámci stanového rozpočtu a díky spolupráci s širokou škálou instalačních partnerů zajišťujeme profesionální instalaci a následný nadstandardní servis a to partnerem, který se nachází v bezprostřední blízkosti zákazníka.

95 %

95 %

spokojených zákazníků

5 120+

5 120+

montáží po celé ČR

200

200

vyškolených, certifikovaných a lokálních techniků

6 300+

6 300+

tun ušetřených CO2 ročně

Proč zvolit Woltair

Chytrá kalkulačka vybere řešení na míru z více než 300 zařízení

Chytrá kalkulačka vybere řešení na míru z více než 300 zařízení

Stačí zadat pár údajů o vašem domě a my vám pomocí naší chytré kalkulačky vybereme z více než 300 zařízení dostupných na našem trhu to nejefektivnější.

Online, včas a na korunu přesně

Online, včas a na korunu přesně

Díky digitální platformě a automatizovaným procesům obdržíte finální návrh smlouvy do 2 pracovních dnů. V uživatelské zóně budete mít všechny termíny a náklady pod kontrolou.

Více než 200 vyškolených, certifikovaných a lokálních  techniků

Více než 200 vyškolených, certifikovaných a lokálních techniků

Prověřený a certifikovaný partnerský technik to má k vaší instalaci obvykle méně než 50 km. Již pár dní po podpisu smlouvy společně na předinstalační kontrole projdete další kroky realizace pro zajištění bezproblémové instalace.

Pomůžeme vám s financováním

Pomůžeme vám s financováním

Díky výhodnému financování vám pomůžeme pořídit si to nejlepší řešení pro váš domov snadno a rychle. 

Kdo jsme

Společnost byla založena v roce 2018 jako Topíte.cz. V roce 2021 jsme změnili název na mezinárodní Woltair, který se lépe hodí pro expandování do zahraničí. Postupně jsme se totiž rozrostli do Polska, Německa a Itálie a míříme dál.

Aktuálně jsme největší firmou v ČR se specializací na prodej, instalaci a servis zdrojů tepla a elektrické energie. Nabízíme nejen tepelná čerpadla, ale také fotovoltaické elektrárny a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Zakladatelé Woltair
Loga tepelná čerpadla

Řešení přesně na míru vašemu domovu

Wotair má nejširší nabídku zařízení, díky kterému získáte nejúčinnější a na míru šité řešení tepelného čerpadla a fotovoltaiky pro potřeby svého domova. 

A ať hledáte řešení jakéhokoliv rozpočtu, díky online procesům můžete získat finální smlouvu již do 2 pracovních dní a to pohodlně a online.

Kompletní servis a lokální technici

Nabízíme nejkomplexnější služby v našem oboru: poradenství a projektování zdarma, srovnání nejlepších tepelných čerpadel a fotovoltaiky na trhu, demontáž starého kotle, instalaci nového zdroje vytápění, elektrické energie a nabíjecí stanice pro elektromobily. To vše vám po celé ČR zajistí zkušené instalační týmy profesionálů proškolených v naší Woltair Academy, které se vyskytují v blízkosti vašeho domova, obvykle méně než 50 km.

Technici Woltair
Woltair Showroom

Zastavte se osobně v našem showroomu

Přijďte si prohlédnout technologické novinky do největšího showroomu tepelných čerpadel a fotovoltaiky v ČR. Najdete ho v naší zličínské pobočce, coby součást naší Woltair Academy, kde školíme naše i externí odborníky.

Na Radosti 399,
155 21 Praha 5 CZ
Otevřít mapu

Prosíme, před návštěvou si telefonicky domluvte schůzku.

Urychleme společně přechod k čisté energii

Naši investoři

Woltair je jednou z nejrychleji rostoucích technologických společností ve střední Evropě. Naše nadšení pro obnovitelné zdroje sahá daleko za státní hranice. Se zvyšováním dostupnosti čisté energie pro běžné domácnosti nám pomáhají zkušení investoři z Česka i ze zámoří.

Opendoor

Tesla

Palmetto

Zolar

Rohlík

Znáte nás z médií

Přečtěte si více o společnosti Woltair v článcích těchto prestižních médií, která o nás napsala: