Poslední šance čerpat dotaci za stávajících podmínek.

Dáváme uhlí rok. Maximálně dva.

Naším posláním je zajistit, aby nová generace energetických zařízení byla snadno dostupná pro všechny. Naše digitální platforma umožňuje zákazníkům plynulý a příjemný zážitek od výběru nejvhodnějšího řešení až po bezbolestnou instalaci a následný servis.

Systém

3 000+

Topení

montáží po celé ČR

95%

Topení

spokojených zákazníků

150

Topení

expertů na tepelná čerpadla a fotovoltaiku

6 300

Topení

ušetřených tun CO₂ ročně

Nejsme závislí na žádném z výrobců. Jsme ojedinělý srovnávač.

Jsme jediná česká společnost, která kromě profesionálních topenářských prací a odborného poradenství v oblasti vytápění a energií slouží jako srovnávač tepelných čerpadel, fotovoltaiky a dalších zařízení. Nepodléháme jedné značce, nevybíráme jen z omezených možností.

Čekání? Ne. Jsme služba 3. tisíciletí

Kontaktujte nás e-mailem, telefonem nebo přes web. Vždy se dočkáte okamžité reakce s tím, že vám montáž zajistíme do 1–2 týdnů. Pravidelnou roční prohlídku si můžete naplánovat sami v našem servisním kalendáři nebo vám ji budeme zdarma připomínat.

Kompletní servis a vlastní montážní týmy

Nabízíme nejkomplexnější služby v našem oboru: poradenství a projektování zdarma, srovnání nejlepších tepelných čerpadel a fotovoltaiky na trhu, demontáž starého kotle, instalaci nového zdroje vytápění, elektrické energie a nabíjecí stanice pro elektromobily. To vše vlastními montážními týmy po celé ČR. Bleskový záruční a pozáruční servis je naší TOP prioritou stejně jako topenáři s efektivně naplánovaným časovým rozvrhem.

Dotace a úvěry

Našim zákazníkům pomáháme zajistit také financování nového energetického zařízení. Díky partnerství s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny zprostředkujeme zvýhodněný úvěr a naši dotační experti zdarma vyřídí dotaci z programu Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku.

Jistota pro klienty, spása pro samotné topenáře

Nejen spokojení klienti, ale i samotní topenáři jásají. Služba jim šetří mnoho času, který museli dříve věnovat papírování, účetnictví, plánování a vyřizování. Nyní se mohou plně věnovat práci, která je baví nejvíce. Zákazníci nadto zažívají nepoznaný pocit jistoty a klidu, kdy jim odpadá strach z toho, že se jim zařízení porouchá a oni se svému topenáři nedovolají nebo ho vyruší na dovolené.

Kdo jsme

Společnost byla založena v roce 2018 jako Topíte.cz. V roce 2021 jsme změnili název na mezinárodní Woltair, který se lépe hodí pro expandování do zahraničí. Přečtěte si více o našem rebrandingu. Jsme největší firmou v ČR se specializací na prodej, instalaci a servis zdrojů tepla a elektrické energie. Nabízíme nejen tepelná čerpadla, ale také fotovoltaické elektrárny a nabíjecí stanice pro elektromobily. Vedle návrhu a montáže energetických zařízení zajišťujeme i vyřízení dotací.

Separátor

Mohlo by vás zajímat

Separátor

Zastavte se osobně na showroomu

Montáže provádíme po celé ČR za stejnou cenu. Můžete si domluvit schůzku přímo u vás doma nebo u nás na pobočce. Disponujeme největším showroomem energetických zařízení v Česku, kde si můžete prohlédnout různé modely předních světových značek.

Mapa

Na Radosti 399, Praha - Zličín

Mapa
Před návštěvou nám zavolejte na:
Woltair team
Separátor

Máte návrh na zlepšení?

Napište nám zpětnou vazbu.