Zpět na články

Woltair na workshopu v Bruselu

Eva Lázoková

Eva Lázoková

Autor

16. květen 2022

Woltair na prezentaci v Bruselu

V minulém týdnu se Woltair spolu s investory z Inven Capital zúčastnil v Bruselu workshopu, který byl zaměřený na energetickou nezávislost České republiky. Sešli jsme se při něm s českými europoslanci, stálými zástupci při Evropské komisi i zástupci dalších evropských institucí, organizací a nadací, abychom diskutovali kroky, které musíme podniknout ke zvyšování energetické účinnosti a snižování energetické závislosti. Nedílnou součástí bylo i téma, jak tyto kroky může Evropská unie ještě více podporovat.

Vít Javůrek a Ivo Němejc

Tím, že se Woltair věnuje montážím tepelných čerpadel, fotovoltaiky a nabíjecích stanic pro elektromobily, hraje ve zvyšování energetické nezávislosti domácností klíčovou roli a urychluje tak rozšiřování nejefektivnějších a zároveň bezemisních decentralizovaných zdrojů energie v Česku i Polsku.

Diskuse byla velmi produktivní a díky ní jsme si potvrdili, že jsme na správné cestě, a zároveň jsme zvýšili povědomí o některých strukturálních překážkách, s jejichž odstraňováním mohou naši političtí zástupci pomoci v legislativním procesu.

Moc děkujeme za pozvání Woltair k této diskusi a za organizaci zajímavého workshopu!


 

Separátor

Další články na téma o nás

Na vašem soukromí nám záleží

My společnost Woltair s.r.o., IČO: 067 70 525, používáme s Vaším souhlasem soubory cookies a další nástroje, které mohou zpracovávat osobní údaje, s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Udělený souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce a více si můžete přečíst v našich „Zásadách používání souborů cookies“.

Ozubené kolo Nastavení