Topíte se mění na Woltair a míří na evropský trh

Topíte se mění na Woltair a míří na evropský trh

Z Topíte.cz je Woltair. Poznejte důvody, proč jsme změnili svůj název. Již přes 3 roky i díky vám záříme v oblasti udržitelné energie na domácí půdě a nyní vstupujeme na polský trh. Tím naše plány nekončí. Přicházíme s ambiciózní vizí přinést zelenou budoucnost na celý evropský kontinent.

Z Topíte.cz je Woltair. Poznejte důvody, proč jsme změnili svůj název. Již přes 3 roky i díky vám záříme v oblasti udržitelné energie na domácí půdě a nyní vstupujeme na polský trh. Tím naše plány nekončí. Přicházíme s ambiciózní vizí přinést zelenou budoucnost na celý evropský kontinent.

Původní Topíte.cz znáte jako český startup, jenž začal propojovat tradiční řemeslo s novými technologiemi. Projekt postupně vyrostl v dynamickou společnost, která se stále výrazněji zaměřuje na udržitelnou energii a technologie pro dekarbonizaci budov tím, že účinně kombinuje tepelná čerpadla s fotovoltaickými panely.

S Woltair více kyslíku, méně CO2

Změna názvu nereaguje pouze na rozšíření své nabídky, ale přinese projektu čitelnost na zahraničních trzích. Woltair nyní vstupuje poprvé za české hranice, do Polska, a v budoucnu se chce stát lídrem v dekarbonizaci budov celé Evropy. Jako pomyslné srdce Evropy můžeme náš kontinent okysličovat a do všech zemí navracet kvalitní čistý vzduch, což zdaleka nemusí být jen metafora. Woltair by rád v blízké době zamířil do Rakouska, které se považuje za Mekku udržitelných energií v Evropě. 

„(...) Kombinace fotovoltaických panelů a tepelného čerpadla při svém propojení nabízí čistý zdroj energie pro vytápění i spotřebu elektrické energie. Chceme být klíčovým integrátorem dekarbonizace sektoru budov v rámci plnění cílů evropské Zelené dohody,upřesňuje své plány Helcl.

Woltair v ČR

V pražské centrále firmy se mohou topenáři nově proškolit v největším showroomu a školicím centru tepelných čerpadel v České republice, ve Woltair Akademii. 

“Bereme to jako službu od topenářů pro topenáře,” popisuje Helcl. “Topenářské řemeslo se stále vyvíjí, na trh přicházejí nové modely čerpadel, která mohou mít specifické požadavky při instalaci a manipulaci. Proto jsme spustili školící centrum, kde se topenáři, chlaďaři i elektrikáři mohou proškolit v práci s těmi nejmodernějšími přístroji, a zároveň naše akademie slouží jako největší showroom tepelných čerpadel v Čechách,” uzavírá Helcl.

  • Vstupu na zahraniční trh předcházely velké domácí úspěchy.
  • Ke konci letošního května jsme uzavřeli smlouvy za 150 milionů korun, což byl více než dvojnásobek loňského roku (70 milionů).
  • Woltair má v současnosti 90 zaměstnanců.

Fotovoltaika jako dostupné řešení pro každého

Zkraje letoška se firma spojila s 11členným týmem Lucie Bedrníčkové z firmy Rewix Elektro, specialistou v oblasti fotovoltaických elektráren. S Woltair máte díky tomu možnost získat nejúčinnější fotovoltaické panely na trhu.

Nová kalkulačka fotovoltaiky

S radostí představujeme také novou kalkulačku, kde ihned spatříte odhad toho, jakou návratnost by měla fotovoltaická elektrárna na vašem domě. Vyzkoušejte novou kalkulačku fotovoltaiky - spočítá i návratnost investice.

Máte nějaké otázky? Kontaktujte svého Woltair experta ještě dnes.

Pomůžeme vám vybrat tepelné čerpadlo a fotovoltaiku na míru

Nevíte si rady? Zavolejte nám na 800 88 77 22 nebo napište na info@woltair.cz

Hledáte řešení na míru svému domu a spotřebě?

Spustit kalkulačku

Jak vám tento článek pomohl?