Mátepotížesvašímdodavatelemfotovoltaiky?Pomůžemevámprojektdotáhnout.

Máte potíže s vaším dodavatelem fotovoltaiky? Pomůžeme vám projekt dotáhnout.

Poskytneme vám zdarma právní poradenství a snížené zálohy (10 % při podpisu, 60 % po složení materiálu a 30 % až po instalaci).

Proč si vybrat Woltair?

  • Naším posláním je zajistit, aby nová generace energetických zařízení byla snadno dostupná pro všechny. Na trhu jsme od roku 2018 a máme podporu silných investorů, kteří stojí za úspěšnými projekty, jako je například Rohlík, Slevomat nebo Tesla. Nedávno jsme získali investici ve výši 400 milionů pro rozvoj platformy, která digitalizuje práci technikům a zákazníkům poskytne plnou kontrolu nad zakázkou.
  • Pracuje pro nás přes 240 zaměstnanců a 200 Woltair Partnerů v regionech. Všichni mají potřebnou kvalifikaci a absolvují pravidelná školení ve Woltair Academy i přímo u výrobců.
  • Jsme féroví. Připravíme vám transparentní nabídku celého řešení se skutečně finální cenou už do minuty. V takovém detailu to žádná jiná firma v ČR neumí.
  • Máme nejširší portfolio tepelných čerpadel a fotovoltaiky na trhu. A máme je skladem. Stovky sestav, které vám nainstalujeme do 50 dnů.
  • Jen neslibujeme, ale smluvně se zavazujeme. Garanci vyřízení dotace i lhůtu pro dodání máte uvedenou přímo ve smlouvě. A pokud vám fotovoltaiku nebo tepelné čerpadlo ze skladových zásob nestihneme nainstalovat včas, máte je za polovinu.
  • Máme spolupráci se Stavební spořitelnou České spořitelny, díky níž vám pomůžeme zajistit výhodný úvěr.
  • Skutečně nám jde o spokojenost zákazníka. Na jejím základě jsou všichni ve firmě odměňováni a je středobodem našeho úsilí. Přesvědčte se o tom sami a ozvěte se nám ještě dnes.

Hledáte řešení na míru vašemu domu a spotřebě?

Separátor

Další články na téma ostatní