Woltair Background

Více než 200 vyškolených, certifikovaných a lokálních techniků

Prověřený a certifikovaný partnerský technik to má k vám domů obvykle méně než 50 km. Již pár dní po podpisu smlouvy společně s instalačním technikem projdete váš dům, potvrdíte umístění technologie, naplánujete termín realizace a vyjasníte všechny otázky pro zajištění bezproblémové instalace.

Každý náš technik je proškolený naší specializovanou školicí institucí Woltair Academy, která zajišťuje vzdělávání techniků a odborné veřejnosti nad minimální nutný rámec stanovený zákonem. Pod vedením zkušených lektorů získávají účastníci hlubší odborné znalosti a praktické dovednosti, specificky zaměřené na námi instalované technologie tepelných čerpadel a fotovoltaiky. 

Součástí školení každého našeho technika je i zkouška, po jejímž absolvování je technik certifikován. Pravidelně také pro techniky pořádáme prohlubující školení přímo od výrobců nebo školení na řešení typických problémů, na něž jsme během tisíců instalací narazili. Všechna tato školení dále posilují odbornost a profesionalitu instalačních techniků v jejich oboru.

Každý technik je po každé zakázce hodnocen zákazníkem i naším koordinátorem montáže. Sledujeme a hodnotíme kvalitu provedené práce, dodržování stanovených termínů, ale třeba i dochvilnost a profesionalitu vystupování. Pravidelně tak revidujeme celkové hodnocení a ukončujeme spolupráci s těmi techniky, kteří neplní naše standardy. Tímto způsobem zajišťujeme, že instalaci u vás provede technik, který sídlí méně než 50 kilometrů od vaší nemovitosti, který už ve spolupráci s námi bez problémů dokončil mnoho zakázek.

Podívejte se, jak pracují naši technici

Síť techniků pokrývá celou Českou republiku

Naše firma disponuje rozsáhlou sítí techniků, která pokrývá celou Českou republiku. Díky této husté síti jsme schopni zajistit, že instalaci u vás provede technik, který sídlí méně než 50 kilometrů od vaší nemovitosti. Snižujeme tak náklady na dopravu, což se odráží v nižších cenách. Také nám to umožňuje rychlou a efektivní reakci v případě nutnosti servisního zásahu. Díky této síti techniků můžeme garantovat, že budete vždy obsluhováni lokálním technikem rychle, efektivně a s důrazem na kvalitu a spolehlivost.

Nejprodávanější tepelná čerpadla

„Celou instalací vás provedu krok po kroku. Uvidíme se jak při zaměření, následné realizaci, tak při samotném předání zakázky.“