Vstupte do světa Woltair

ScreensStažení z AppStoreStažení z Google Play

Vyvinuli jsme mobilní aplikaci, která je vstupenkou do zelené budoucnosti. Do světa Woltair, který vám přinese maximálně efektivní hospodaření s energiemi i zákaznickou zónu pro rychlou a transparentní komunikaci v průběhu celé zakázky.

Aplikaci jsme vytvořili na základě dlouholetých zkušeností z oboru a podle požadavků našich zákazníků. Právě jsme dokončili první verzi a budeme moc rádi, když ji vyzkoušíte.  

Co Woltair aplikace umí?

 • Poslouží jako rychlý a přehledný komunikační kanál mezi zákazníkem a Woltair.
 • Provede vás procesem instalace fotovoltaiky a tepelného čerpadla. Od prvního kontaktu až po finální předání.
 • Umožní vám vidět a měnit termíny jednotlivých instalačních úkonů, přistupovat k dokumentům nebo třeba posílat našim koordinátorům fotografie stavební připravenosti.
 • Monitoruje vaši solární elektrárnu se všemi značkami střídačů, které nabízíme.
 • Dodá komplexní přehled o aktuální výrobě, spotřebě, historických datech vaší domácnosti, ekologickému dopadu a ekonomické návratnosti vaší investice. 

Jaké jsou její hlavní výhody?

 • Je vyvinutá přímo ve Woltair na míru požadavkům a potřebám našich zákazníků.
 • Je uživatelsky přívětivá a kompletně v češtině.
 • Má moderní a přehledný design.
 • Je zdarma.
 • Umožňuje přístup k vaší instalaci z více mobilních telefonů a tabletů.
 • Nové funkce a neustálé vylepšování. Pracuje na tom expertní vývojový tým v čele s Albertem Soukupem a ve spolupráci s agenturou MeguMethod, která se specializuje právě na vývoj mobilních aplikací.

A to je teprve začátek! Již brzy budete díky aplikaci moct také:

 • Ovládat naše vlastní tepelné čerpadlo WLTR. Tento funkční prvek přidáme do Vánoc 2023.
 • Přímo ovládat vaši domácí FVE.
 • Zobrazovat spotové ceny a řídit obchodování s elektřinou.

Čím byste nám moc pomohli

Je pro nás velice důležité, aby se našim zákazníkům s aplikací dobře pracovalo a byla pro ně skutečným přínosem. Proto je nám jasné, že u první verze nezůstaneme a budeme ji neustále vylepšovat. K tomu ale potřebujeme zpětnou vazbu! 

Budeme vám moc vděční když si aplikaci stáhnete, vyzkoušíte ji a pak nám dáte vědět na mailu: mobile_app@woltair.com, jak se vám s aplikací pracuje, co se vám na ní líbí i co vám v ní naopak chybí nebo nefunguje. Slibujeme, že si každou zpětnou vazbu přečteme a uděláme maximum, aby další verze aplikace byla ještě lepší

Buďte prosím trpěliví – na aplikaci pracuje celý náš vývojový tým a během příštích měsíců přidáme spoustu nových funkcí, které vám usnadní život.

Možné problémy a jejich řešení 

Aplikace ukazuje nezvykle vysoká čísla spotřeby nebo výroby

Malá část uživatelů může zaznamenat nestandardní data spotřeby v aplikaci. Problém je způsoben špatným výpočtem přímo ve střídači, opravu nyní řešíme s výrobcem. Nejedná se o nic, co by ohrozilo fungování vašeho zařízení, pouze data v aplikaci mohou dočasně vypadat zvláštně. 

Nevidím v aplikaci svoji FVE

Pošlete nám prosím e-mail na: mobile_app@woltair.com s fotografií sériového čísla střídače a s vaším jménem. Do několika dnů vám účet spárujeme.

Moje FVE neukazuje žádná data

Zkontrolujte, že je střídač připojený k internetu, restartujte modem a počkejte 15 minut. Pokud data stále nevidíte, pošlete nám prosím e-mail na: mobile_app@woltair.com

Nevidím svoje TČ

Tepelná čerpadla momentálně v aplikaci nemáme, ale pracujeme na postupném zpřístupnění jednotlivých značek. Dáme vám vědět, až bude vaše TČ dostupné.

Nemůžu se přihlásit

Přihlášení musí být provedeno ze stejného telefonního čísla, které bylo použité v našem webovém formuláři. Přihlášení je možné až po prvním rozhovoru s callcentrem. 

Aplikace je zaseklá v chybovém stavu

Většina stavových problémů by se měla vyřešit některým z následujících kroků:

 1.  Zkontrolujte připojení k internetu. 
 2. Vynuťte jednorázové ukončení aplikace, aby neběžela na pozadí. 
 3. V aplikaci se odhlaste a následně znovu přihlaste. 
 4. Aplikaci odinstalujte a znovu nainstalujte. 
 5. Zkontrolujte, zda není k dispozici nová verze.