Zaměření fotovoltaiky online

Získejte finální nabídku fotovoltaiky do dvou pracovních dní se slevou 5 000 Kč. Kompletně online.

  • Neztrácejte čas osobní schůzkou
  • Vyřiďte vše z pohodlí svého domova
  • Získejte již do dvou pracovních dní finální návrh řešení a cenovou nabídku
  • Ušetřete 5 000 Kč
Vyplnit online formulářZanechte nám kontakt

Návrh fotovoltaiky přímo pro svůj dům můžete od Woltair získat snadno, rychle a aniž byste si museli zvát obchodního zástupce na osobní schůzku. Veškeré plánování a předání informací vyřídíte online. Na místě proběhne jenom finální prohlídka technikem a následná montáž. Do 50 pracovních dní od obdržení smlouvy o připojení máte nainstalováno.

Jak vypadá celý proces zaměření fotovoltaiky online?

  1. Vyplnění online formuláře. Zadáte podrobnější technické parametry svého domu do online formuláře. Zadávání můžete kdykoliv přerušit a později se k rozpracované verzi vrátit. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, kontaktujte nás na bezplatné lince 800 88 77 22
  2. Finální nabídka. Do 2 pracovních dní obdržíte konečný návrh celého řešení včetně kalkulace, kolik s fotovoltaickou elektrárnou ušetříte a jaká bude její návratnost.
  3. Online podpis smlouvy. Pokud se rozhodnete pro pořízení fotovoltaiky, podepíšete s námi smlouvu o dílo.
  4. Finální kontrola na místě. Před zahájením montáže k vám přijede technik na obhlídku, aby připravil optimální technické provedení.
  5. Instalace. Po vyřízení formalit s distributorem vám fotovoltaiku precizně a rychle nainstalujeme.
Zanechte nám kontakt

Často kladené otázky

Jaké podklady jsou potřeba k sestavení návrhu?

💡Budeme potřebovat fotografie vaší střechy včetně krovu, technické místnosti, současného řešení elektroinstalace a také informace o spotřebě elektřiny ve vaší domácnosti. Konkrétní požadavky najdete v online formuláři, kam pak fotografie, případně další podklady jednoduše nahrajete.

Jak může být návrh přesný, když nikdo nepřijede dům zaměřit?

💡Pracujeme s detailními satelitními snímky, na nichž vidíme střechu vašeho domu, její sklon i orientaci. Na základě toho můžeme ve speciálním projektovacím nástroji fotovoltaickou elektrárnu navrhnout.

Co když se spletete nebo něco špatně změříte?

💡Nemusíte mít obavy – ještě před realizací přijede technik na finální kontrolu, při níž prověří proveditelnost instalace a připraví si vše potřebné pro samotnou montáž.

Co když technik na místě zjistí, že se fotovoltaika nedá nainstalovat, nebo by byly nutné další úpravy, které by montáž prodražily?

💡V takovém případě můžete odstoupit od smlouvy. Stejně jako v situaci, kdy by distributor neschválil vaši žádost o připojení k distribuční soustavě.

Dáváte přednost osobnímu kontaktu?

💡Samozřejmě. Rádi k vám domů přijedeme osobně. Stačí si sjednat nezávaznou bezplatnou schůzku s expertem na fotovoltaiku.