Hledáte sehraný a spolehlivý tým? Jste tu správně!

Hledáte sehraný a spolehlivý tým? Jste tu správně!

Náš zákazník, náš pán. Ve Woltair chceme napravit příšernou pověst českého topenářství: nesplněné sliby, nedodržené termíny, nefunkční řešení. Děláme to jinak. Zákazník je pro nás skutečně na prvním místě –⁠ od návrhu projektu přes dodávku a montáž až po dlouhodobou péči a servis. 

Náš zákazník, náš pán. Ve Woltair chceme napravit příšernou pověst českého topenářství: nesplněné sliby, nedodržené termíny, nefunkční řešení. Děláme to jinak. Zákazník je pro nás skutečně na prvním místě –⁠ od návrhu projektu přes dodávku a montáž až po dlouhodobou péči a servis. 

Tip: Přečtěte si Woltair recenze od našich zákazníků.

S Woltair to zkrátka dobře dopadne. Máme za sebou více než tři tisíce instalací tepelných čerpadel a fotovoltaiky. Naše zkušenosti jsou teď k dispozici i vám.

Všichni lidé ve Woltair:

 • Prochází výběrem podle přísných kritérií
 • Mají kvalifikaci a potřebné technické znalosti
 • Absolvují pravidelná odborná školení ve Woltair i přímo u výrobců
 • Nestranně vám poradí a netlačí vás do podepsání smlouvy
 • Jsou odměňováni také podle zákaznické spokojenosti
 • Mluví dobře česky
 • Dodržují obchodní etický kodex
Šéf obchodních zástupců oddělení tepelných čerpadel Jiří Nádvorník říká: „Woltair expert, který přichází do styku se zákazníky, nereprezentuje jen sebe, ale i celou firmu. Proto klademe důraz na to, aby profesionálně vystupoval a byl na něj vždycky spoleh. Co zákazníkovi slíbí, musí také dodržet. A pokud dojde k nějakému problému, jde ho hned aktivně řešit.“ 

Spolehlivost a jistota nadnárodní firmy

Woltair je prosperující česká firma, která působí nejen po celé ČR, ale také v dalších evropských zemích (v Polsku, Německu a Itálii). Pro Woltair pracuje momentálně kolem 240 interních kolegů a 200 externích Woltair Partnerů a stále se rozrůstáme. Externí instalační týmy působí přímo v jednotlivých regionech, což zajišťuje, výbornou dostupnost a rychlost našich služeb.

Záda nám kryjí silní investoři, kteří za sebou mají úspěšné projekty, jako je například Rohlík, Slevomat nebo Dáme jídlo. Na rozvoj a další rozšiřování jsme v roce 2022 získali od investorů 400 milionů Kč. Máte tedy jistotu, že co si u nás objednáte, to také obdržíte. A že tu pro vás budeme i v dalších letech, pokud si budete chtít domluvit servis nebo třeba něco opravit či reklamovat.

Máme nejširší nabídku energetických zařízení na trhu a do našeho portfolia zařazujeme pouze kvalitní produkty, kterým skutečně věříme. Expert na tepelná čerpadla a spoluzakladatel Woltair Karel Náprstek k tomu říká: „Nabízíme jen taková zařízení, která bychom s klidným srdcem nainstalovali do svého domu nebo do domu svých přátel či rodiny.“

Kompetentní experti, kterým můžete věřit

Protože nabízíme širokou škálu energetických zařízení různých světových značek, dokážeme porovnat různé modely a nestranně vám poradit, které řešení bude pro váš domov nejlepší. Nejsme závislí na žádném výrobci, takže nemáme důvod snažit se vám vnutit konkrétní produkt.

Velmi dbáme na to, aby pro Woltair pracovali jen skuteční experti, kteří pro spokojenost zákazníka udělají maximum. Své kolegy do týmu proto pečlivě vybíráme tak, aby dosahovali vysokých odborných, etických i komunikačních standardů. A protože na trhu se neustále objevují nějaké novinky, zajišťujeme i pravidelné vzdělávání našich zaměstnanců (připravujeme pro ně 52 interních školení ročně a k tomu se účastní dalších odborných produktových školení přímo od výrobců).

Spoluzakladatel Woltair Daniel Helcl vysvětluje: „Topenářské řemeslo se stále vyvíjí; na trh přicházejí nové modely čerpadel, která mohou mít specifické požadavky při instalaci a manipulaci. Proto jsme spustili školicí centrum, kde se topenáři, chlaďaři i elektrikáři mohou proškolit v práci s těmi nejmodernějšími přístroji, a zároveň naše akademie slouží jako největší showroom tepelných čerpadel v Čechách.” Tak vznikla úspěšná Woltair Academy, do které se sjíždění technici z celé ČR.

Individuální přístup: zákazník je pro nás na prvním místě

I když jsme velká firma, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a jednáme na rovinu.

Tip: Dejte si pozor při výběru realizační firmy –⁠ řada z nich sice tvrdí, že nabízí systém na klíč, ale ve skutečnosti se často jedná o standardizované řešení, které pro vás zdaleka nemusí být optimální. To, jestli vám firma dokáže nabídnout provedení doopravdy na míru, poznáte podle toho, jak podrobně bude zjišťovat informace o nárocích vaší domácnosti a vašich potřebách a možnostech.

 • Jsme zcela transparentní. Budete přesně vědět, na kolik vás celá zakázka vyjde. Orientační podrobný rozpočet celé zakázky získáte u nás do minuty díky naší online kalkulačce tepelných čerpadel a fotovoltaiky. Kompletní nabídku s konečnou cenou pak získáte po zaměření u vás doma.
Ukázka kalkulace úspor s fotovoltaickou elektrárnou
 • Jsme féroví. Nemáme problém vám za základě kalkulace říct, pokud se vám tepelné čerpadlo nebo fotovoltaika nevyplatí. Nebo že by jejich instalace u vás vyžadovala větší zásahy nebo dokonce byla neproveditelná.
 • Předem můžete zaplatit zálohu ve výši pouhých 10 %. Další část zakázky uhradíte teprve po složení materiálu u vás doma.
 • Vaše spokojenost je na prvním místě. Zpětná vazba od zákazníků je pro nás velice důležitá, a to i v případě, že není tak docela pozitivní. Pomáhá nám totiž odhalovat nedostatky a neustále pracovat na zlepšování našich služeb.

Kontaktujte nás ještě dnes a sjednejte si zdarma nezávaznou schůzku s Woltair expertem. Rádi vám poradíme a pomůžeme k efektivnímu a úspornému vytápění a/nebo k energetické nezávislosti díky fotovoltaické elektrárně na míru. A ke zdravějšímu ovzduší pro celou planetu.

U nás se planých slibů nedočkáte. Takhle hodnotí Woltair experty přímo naši zákazníci:

 •  „Ochotný, fundovaný v oboru. Byl jsem spokojen…” Jaroslav, Boskovice
 •  „Byla to velmi přínosná konzultace. Děkujeme.” Kamil, Radostice
 •  „Velmi slušné jednání, dobrá znalost problematiky.” Romana, Vrbice
 •  „Příjemná, věcná, erudovaná konzultace.” Jaromír, Lanškroun
 •  „Odborně znalý, efektivní, ochotný, rychlý.”  Luboš, Rosice

Hledáte řešení na míru svému domu a spotřebě?

Spustit kalkulačku

Jak vám tento článek pomohl?