Optimizéry k fotovoltaice zdarma

Zastínění solárních panelů

Objednejte si fotovoltaiku do 30. 4. 2024 a získáte k ní zdarma optimizéry

Víme, jak je pro naše zákazníky důležité, aby svou investici do domácí elektrárny co nejvíce vytěžili. Když solární systém, tak s maximálním výkonem!

Proto ke každé smlouvě na fotovoltaiku, uzavřené do 30. 4. 2024, přidáme zdarma výkonové optimizéry, které zajistí maximální výkon celého systému a zároveň pomohou předcházet potížím spojeným s nerovnoměrným osvětlením nebo stárnutím panelů.

Chci optimizéry k fotovoltaice zdarma

Panely v solárním systému jsou totiž zapojené sériově. Dojde-li k poklesu výkonu jednoho panelu (například z důvodu zastínění), sníží se i výkon ostatních panelů, a to na hodnotu „nejslabšího článku“. 

Pokud jsou však do systému zapojeny optimizéry (ke každému panelu jeden), dokáží spolupracovat se střídačemřídit výkon každého panelu zvlášť. Tak je zajištěno, že v případě poklesu výkonu jednoho panelu není negativně ovlivněn i zbytek systému.

Optimizéry k fotovoltaice

Tip: Více o výkonovém optimizéru si můžete přečíst v našem slovníku pojmů.

Chcete mít efektivní solární systém, který vám přinese maximální roční úspory za energie? Kontaktujte násobjednejte si fotovoltaiku do 30. 4. 2024 a optimizéry k ní získáte zcela zdarma.

Získat nezávaznou kalkulaci