Recenzetepelnýchčerpadel

Recenze tepelných čerpadel

Které tepelné čerpadlo zvolit pro vytápění vaší domácnosti? Každý dům má jiné nároky a liší se také požadavky jednotlivých zákazníků. Přinášíme test tepelných čerpadel –⁠ přehled nejčastěji instalovaných modelů různých značek, které u našich zákazníků patří k nejoblíbenějším.

Tip: Přečtěte si také zkušenosti našich zákazníků s fotovoltaikou.

Zkušenosti s tepelnými čerpadly od předních výrobců

Velkou předností Woltair je, že nabízíme tepelná čerpadla světových značek. Díky tomu si u nás můžete snadno vybrat takové, které bude pro vás nejlepší, aniž byste museli sami poptávat různé výrobce.

Představme si postupně jednotlivé značky a modely tepelných čerpadel, které naši zákazníci nejčastěji volí jako zdroj vytápění rodinného domu.

Tepelná čerpadla Alpha Innotec

  • Německý výrobce specializující se výhradně na tepelná čerpadla
  • Výrobní kapacita přes 50 000 kusů ročně
  • Vývoji, výrobě a testování se věnuje již přes 20 let
  • Ovládání a servis přes internet zdarma přímo od výrobce

Tepelné čerpadlo Alpha Innotec Alira LWD vzduch-voda

Alpha Innotec Alira LWD vzduch-voda je jedním z nejoblíbenějších tepelných čerpadel na trhu. Jiří Nádvorník, expert na tepelná čerpadla, o něm říká: „Jedná se o jedno z nejoblíbenějších tepelných čerpadel na trhu. Oceňuji u něj neslyšitelný chod, nízké provozní náklady a bezkonkurenční výstupní teplotu. Zařízení vyrobené v Německu disponuje nízkými nároky na prostor k instalaci. Na základě svých zkušeností rád doporučuji toto tepelné čerpadlo jako volbu číslo jedna, jelikož se jedná o velmi slušný poměr cena/výkon. Takto dimenzované tepelné čerpadlo pokryje plně potřebu tepelného výkonu do hodnoty tzv. bodu bivalence -6 °C. Pokud hledáte správné řešení do svého rodinného domu pro kombinaci vytápění a ohřev vody v jednom, je jím právě Alira LWD.“

Tepelné čerpadlo Alpha Innotec Alira LWA vzduch-voda

Jedná se o větší a výkonnější variantu oproti modelu Alpha Innotec Alira LWD. Doporučujeme ho pro větší rodinné domy, ale také pro bytové domy a firemní objekty. I přes vysoký výkon si drží velmi tichý provoz a je vhodné i do náročných povětrnostních podmínek. Zaujme vás originálním designem ve tvaru diamantu a jeho velkou předností je možnost ovládání přes internet a chytré řízení spotřeby pomocí časových programů a nočnímu režimu.

Hodnocení tepelných čerpadel dalších výrobců:

Ukázky nejnovějších instalací tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla instalujeme po celé ČR. Podívejte se na ukázky nejnovějších montáží tepelných čerpadel, které jsme provedli. 

Na stránce www.woltair.cz/tepelna-cerpadla můžete v pravé horní části rozkliknout jednotlivé fotografie a podívat se na detail realizace. Ty můžete filtrovat podle krajů nebo přímo měst a získat tak podrobnější informace z vámi zvolené lokality včetně referencí od zákazníků. Členění podle lokalit najdete přibližně v poslední třetině této stránky, a to včetně mapy ČR.

Cena tepelného čerpadla a způsoby financování

Zajímá vás, na kolik vás tepelné čerpadlo od Woltair vyjde? Spočítejte si orientační cenu včetně montáže pomocí online kalkulačky cen tepelných čerpadel. Vzhledem k cenám energií se návratnost tepelného čerpadla pohybuje v průměru mezi 2 a 7 lety.  Pro zajištění financování můžete využít:

Největší showroom tepelných čerpadel a fotovoltaiky

Hledáte to nejlepší tepelné čerpadlo pro vaši domácnost? Chcete si nejen číst recenze na tepelná čerpadla, ale také vidět jednotlivá zařízení v praxi? Navštivte největší showroom energetických zařízení v ČR, který se nachází v naší centrále na pražském Zličíně. Kontaktujte nás ještě dnes.

Hledáte řešení na míru vašemu domu a spotřebě?

Separátor

Další články na téma tepelná čerpadla