Zpět na články

Získejte čerpadlo za 50% cenu během zimní sezóny 2021

Olga Knoflíčková

Olga Knoflíčková

Expert

04. říjen 2021

Tepelné čerpadlo za poloviční cenu v roce 2022.

Vyhněte se období zvyšování cen materiálů a všech energií se speciální Woltair nabídkou, která se nebude opakovat. Nyní můžete využít akce, díky které zafixujete cenu čerpadla v její současné podobě, a nepocítíte tak zdražení, které nakonec zasáhne všechny.

Individuální sleva jako odměna pro vás

Pokud se svému Woltair expertovi ozvete v průběhu října pro objednání montáže tepelného čerpadla na začátek roku 2022, získáte vaši osobní slevu. Experti na tepelná čerpadla tímto krokem reagují na nové ceníky výrobců tepelných čerpadel a montážní kapacity v příštím roce. Woltair vám samozřejmě pomůže také s vyřízením dotace. V takovém případě můžete své náklady snížit až o 50 %. Neváhejte a zavolejte Woltair expertovi ještě dnes, aby vám tato nabídka neunikla, a dozvíte se ihned, jaká sleva na vás čeká.

Fixace současné ceny

Woltair přichází s akční službou pro ty, kdo by rádi ušetřili desetitisíce, a užili si tak bohatšího Ježíška, nebo třeba větších úspor během příští dovolené. Pokud si necháte v nadcházející zimě namontovat čerpadlo, zafixujeme vám cenu čerpadla v její současné výši (říjen 2021), abyste nepocítili náhlé zdražení. To platí jak pro nejprodávanější druh tepelných čerpadel v ČR, vzduch–voda, tak pro ostatní typy čerpadel. 

Dotace až 130 000 Kč na nové tepelné čerpadlo

Kotlíkové dotace jsou zpět v nové podobě. Díky nim budete moci čerpat až 130 000 Kč pro pořízení ekologičtějšího vytápění a výrazně tak ponížit svou investici. Nová kola dotací se chystají na jaro 2022 ve všech krajích a bude možné je použít zpětně na čerpadlo instalované v zimě 2021/2022.

Nečekají vás žádné chyby, žádná práce. Vyřídíme za vás celé administrativní kolečko, abyste získali dotaci s jistotou a řádně.

Zdražuje elektřina, plyn i komponenty

Jak jsme uváděli v nedávném článku, zdražování elektřiny je nevyhnutelné, což ovlivňuje řada okolností. V důsledku vyšších nákladů své ceny navýší také výrobci všech zařízení, stejně jako porostou ceny za akumulační nádoby nebo zásobníky vody. Vy můžete v současné době zastihnout ještě takové ceny, které jsou příznivé, s čímž vám chce Woltair pomoci.

Kombinace s fotovoltaikou aneb když vám čerpadlo nestačí

Zvažte pro svůj dům ještě jedno velmi ekologické rozhodnutí. Díky technologickému pokroku můžete využít symbiózy dvou zařízení, tedy instalace fotovoltaické elektrárny v kombinaci s tepelným čerpadlem. Takové spojení je výborné pro každého, kdo chce být (téměř) soběstačný, uvítá 30% až 70% úsporu za vytápění i chlazení, chce si užívat vysokého komfortu své domácnosti a bude při tom myslet na životní prostředí. 

Tepelné čerpadlo společně se střešními panely zajistí, že budete šetřit za obecně nejdražší přístroje v domácnosti, a to ty, které ohřívají vodu chladí, topí, ohřívají bazén atd. Po většinu roku vám chod těchto spotřebičů zajistí slunce, jehož energii budete umět ukládat i na budoucí čas, kdy budou paprsky 

Využijte této šance, která tu ještě nebyla, a zajistěte si svobodnou a nezávislou budoucnost bez napojení na energetické sítě ve zdravé domácnosti. Woltair experti jsou tu pro vás, aby našli ideální řešení na míru vašemu objektu. Čekají vás na lince: 800 88 77 22

 

Separátor

Další články na téma tepelná čerpadla